top of page

ceturtd., 14. febr.

|

AUCH beauty home

Iepazīsti

Teorētiskā nodarbība. Laiks: 18:00-22:00. Samaksa: 35.00EUR

Grupa ir pilna!
Uz tikšanos citreiz!
Iepazīsti
Iepazīsti

Laiks un vieta

2019. g. 14. febr. 18:00 – 22:00

AUCH beauty home, Cēsu iela 20, Rīga

Par nodarbību

Mēs dzīvojam laikmetā, kad sievietes reproduktīvā veselība un intīmā zona joprojām ir visai liela tabu tēma, par kuru nav pieņemts, nepieklājas vai ir ļoti neērti runāt. Sievišķības kultivēšanas ir kļuvusi par šī laikmeta modi, bet, diemžēl, mēs par savu vissievišķīgāko vietu savā ķermenī zinām vismazāk. Mēs cenšamies piekļūt savam sievišķības avotam, bet bieži patiesībā esam tik tālu pašas no sevis. Ir bijuši laiki un kultūras, kur sievietes intīmā zona tika svētīta, pielūgta un pat godināta. Šodien pasaules statistika sieviešu reproduktīvo problēmu ziņā ir baisa un ar visu to pasaule pārāk lēni mostas no šī sievietes iegurņa noliegšanas miega. Delikātas un intīmas dabas problēmas ir katrai otrajai sievietei pasaulē. Iespējams, medicīnai ir izdevīgs šis noliegšanas miegs, bet es aicinu tevi pavisam no cita skatu punkta paraudzīties uz savu sievietes ķermeni un savu sievišķību, lai, iespējams, atrisinātu, sakārtotu vai novērstu kādu sāpīgu un intīmu jautājumu.

Iegurnī sākas dzīvība, tur rodas un mainās sievietes emocijas, caur to plūst seksuālā enerģija, kas ir visspēcīgākā enerģija no visām, caur to sieviete savā ķermenī izjūt visas savas dzīves šķautnes laika griezumā, tur mājo sievietes dvēsele un pukst otra sirds. Sievietes iegurnis sevī slēpj patieso sievišķo spēko.

“Iepazīsti” nodarbība sievietei ir intīms ceļojums pašai pie sevis. Tā ir kā atgriešanās pie pirmatnējās sievietes sevī. Tu saņemsi atbildes uz, iespējams, vēl sev pašai neuzdotiem jautājumiem par to, kas īsti mums atrodas zem kleitas. Runāsim par to, ko sievietei ir atņēmuši gadsimti. Mēs runāsim par iegurni, par iegurņa pamatnes muskulatūru, par dzīves kvalitāti, kas saistīta ar šo sievišķīgo zonu. Runāsim par sievietes maksti, dzemdi un visiem procesiem, kas ar to saistīti, par intīmajiem muskuļiem un daudz delikātām problēmām, par kurām tik daudz sievietes klusībā raud, bet nerunā. Šī nodarbība dod zināšanas jebkura vecuma sievietei, kā iegurnis spēj ietekmēt sievietes dzīvi, sievišķību, pašsajūtu, baudu, veselību un attiecības.

Tēmas:

- Iegurnis un tā loma sievietes ķermenī.

- Iegurnis un sievietes emocijas.

- Iegurņa pamatnes muskulatūra – anatomija un tās nozīme.

- Iegurņa pamatnes muskulatūra - ietekme uz veselību, attiecībām, emocionālo pasauli un seksuālo baudu.

- Maksts un dzemde – filozofiskā puse, anatomija, iespējas, funkcijas.

- Sieviešu delikātākās veselības problēmas Latvijā un pasaulē – urīna nesaturēšana, hemoroīdi, libido trūkums, menstruāciju problēmas, iegurņa orgānu un maksts sieniņu noslīdējumi, vāji apasiņots iegurnis, diastāze u.c.

- Intīmā muskulatūra un tās nozīme dzimumattiecībās.

- Ķermeņa kodols un tā pareiza attīstīšana kopā ar iegurņa pamatnes muskulatūru.

- Fitnesa posts iegurnim.

- Diastāze, tās cēloņi, sekas un novēršana.

- Ikdienas darbības, kas visvairāk ietekmē un nogalina sievietes intīmo zonu.

- Higiēnas līdzekļu izvēle – labums un posts.

- A.Kēgeļa vingrojumu patiesā sistēma.

- Intīmo trenažieru un vaginālo lodīšu loma un nozīme intīmās muskulatūras attīstībā.

- Iegurņa pamatnes muskulatūras attīstīšanas iespējas Latvijā un pasaulē.

- Sievišķīga un intīma diskusija – jautājumi, atbildes.

Esi mīļi gaidīta!

Vietu skaits

Price

Quantity

Total

 • Vieta

  35,00 €

  Ierobežoto vietu dēļ dalība nodarbībā ir ar priekšapmaksu!

  35,00 €

  0

  0,00 €

Total

0,00 €

Dalīties ar šo pasākumu

bottom of page