top of page
Diastāze.jpg

Diastāze

Diastāze nav tikai stāsts par spraugu starp vēdera taisnā muskuļa pusēm. Tā ir stāsts par ķermeņa kopējo funkcionalitāti, kur vizuāli redzamā ķermeņa daļa ir tieši vēders. Tas ir stāsts par iegurņa funkcionalitāti, stāju, muguras un ķermeņa kopējā kodola spēju pildīt korekti savu lomu ķermenī. 

Diastāzes rehabilitācija ir mana aizrautība jau daudzus gadus. Esmu veikusi klīnisku pētijumu Latvijā un studējusi dažādas rehabilitācijas tehnikas pie pasaules vadošajiem speciālistiem ginekoloģijā Krievijā, Spānijā, ASV.

Esmu izstrādājusi klīniski pierādītu programmu diastāzes novēršanai, kas iekļauj visa ķermeņa kā vienota veseluma funkcionalitātes uzlabošanu. Esmu palīdzējusi jau vairāk kā 100 sievietēm novērst diastāzi, vienlaicīgi uzlabojot stāju, samazinot vēdera apjomu, uzlabojot mazā iegurņa veselību un novēršot delikātas iegurņa disfunkcijas. 

Diastāzi ir iespējams novērst neatkarīgi no vecuma, dzemdību skaita un laika, kas pagājis kopš pēdējām dzemdībām. 

Ar šo programmu Tu:

Diastāze

Novērsīsi diastāzi

Urīna nesaturēšana pēc dzemdībām

Novērsīsi mazā iegurņa disfunkcijas

Vēders pēc dzemdībām

Samazināsi vēdera
apjomu

Dzimumattiecības pēc dzemdībām

Uzlabosi intīmās
attiecības

Iegurnis pēc dzemdībām

Uzlabosi mazā iegurņa orgānu darbību un stiprināsi iegurni

Ķermeņa kodols

Iegūsi spēcīgu
ķermeņa kodolu

Foto rezultāti pēc pētījuma 4.nedēļu programmas

Atsauksmes

Konsultācijā iegūsi:

Izpratni par savu ķermeni

Mēs izrunāsim visu, kas Tevi sāpina vai traucē. Tev būs iespēja man pajautāt visu, kas interesē, un pirms praktiskas darbības es vienkārši un uzskatāmi pastāstīšu, kā darbojas tas muskulatūras kopums, kas ir atbildīgs par diastāzes novēršanu, un kāpēc diastāze nav atdalāma no citām ķermeņa disfunkcijām. 

Atbalstu 

Katrai sievietei cenšos iedot labāko no savām zināšanām un pieredzes. Taču apņēmībai ir jābūt pašas. Ja esi gatava uzņemties atbildību par savu veselību, būšu atbalsts līdz mērķa sasniegšanai.

Izmeklēšanu un specifiski izstrādātu vingrojumu plānu

Tās nebūs neskaitāmas vēderpreses dienā. Tā būs klīniski pierādīta programma, balstīta uz pētījumiem, manu pieredzi un zināšanām, un Tava ķermeņa vajadzībām. 

Veselu iegurni, skaistu vēderu un stipru ķermeni

Ja Tev būs apņēmība, Tev būs rezultāts! To es apsolu! Diastāzes novēršanai  ir ne tikai pareizi jāvingro, bet arī jāiemācās sevi saudzēt. Ja to visu saliek kopā, skats spogulī un pašsajūta neliks vilties.

konsultācija

Pirmreizējas konsultācijas ilgums ir 1,5-2h. Samaksa 120eur, iekļaujot programmu. Konsultācijai nav nepieciešama specifiska sagatavošanās un mēnešreizes nav šķērslis. Līdzi nepieciešamas ērtas sporta bikses, apņemšanās, veiktie izmeklējumi (ja tādi ir) un labs noskaņojums.
Ja Tev nav iespējams tikt klātienē, konsultācija iespējama arī attālināti.
Saudzē, mīli un cieni savu ķermeni!

bottom of page