top of page

Par mani

Par mani
Zane Vorma

Mani sauc Zane Vorma.

Esmu fizioterapeite un iegurņa rehabilitologs apmācībā, sertificēta pēcdzemdību iegurņa speciāliste, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstības trenere, hipopresijas sistēmas speciāliste, Pasaules iegurņa veselības alianses biedre, vairāku sociālu projektu autore par meiteņu pubertāti un dzimumaudzināšanu.

Zināšanas par sievietes reproduktīvo veselību esmu apguvusi daudzus gadus studējot pēc pasaules labākajām iegurņa praksēm un mācoties pie pasaules atzītākajiem iegurņa speciālistiem. Šīs zināšanas esmu ieguvusi studējot Latvijā, Krievijā, Vācijā, Spānijā un Amerikā. 

Sievietes iegurnis un ginekoloģija ir mana sirdslieta un kaislība jau daudzus gadus. Bez medicīniskajām zināšanām paralēli vienmēr esmu studējusi arī dažādas netradicionālās medicīnas prakses, kas sievietēm palīdz sakārtot ķermeņa visintīmāko pusi (sievietes enerģētikas medicīna, iegurņa osteopātija, seksoloģija u.c.)

Esmu pateicīga par katru sievieti, kurai ar mīlestību un atvērtu sirdi varu palīdzēt atrast ceļu pie sava ķermeņa, un palīdzēt risināt daudz delikātas problēmas, par kurām mūsu sabiedrībā joprojām runā ļoti maz vai nerunā vispār.

 

Sirds mīlestībā,

Zane

bottom of page