top of page

Sīkdatnes sajuti.lv mājaslapā

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir neliels teksta fails, ko mājaslapa saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs to apmeklējat. Tās ļauj mājaslapai atcerēties Jūsu izvēles (piemēram, valodu, burtu lielumu utt.), tāpēc Jums tās nav atkārtoti jāiestata katru reizi, kad atgriežaties mājaslapā vai pārlūkojat dažādas lapas. Saglabājot pārlūkošanas informāciju, tās vienkāršo Jūsu kā tiešsaistes lietotāja pieredzi. Sīkdatnes palīdz mums uzlabot mūsu mājaslapu un Jūsu lietotāja pieredzi.

Sīkdatnes Sajuti.lv mājaslapā tiek izmantotas dažādiem nolūkiem, piemēram, tās ļauj Jums efektīvi pārvietoties starp lapām, saglabā Jūsu vēlamos iestatījumus un kopumā uzlabo Jūsu pieredzi mūsu mājaslapā. Lai pārskatītu pilno privātuma paziņojumu, kas attiecas uz Sajuti.lv lietotājiem, lūdzu, izlasiet mūsu privātuma politiku.

Lietošanas noteikumi

Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai (ja vien neesat iestatījis savu pārlūkprogrammu nepieņemt sīkdatnes). Ja Jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, varat aktivizēt savas pārlūkprogrammas iestatījumus, kas bloķē sīkdatnes, vai izmantot privātās pārlūkošanas iespēju. Ja nevēlaties saņemt mūsu sīkdatnes, mēs nevaram garantēt, ka visas mājaslapas funkcijas darbosies pilnvērtīgi.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatņu izmantošana šajā mājaslapā ir aprakstīta turpmāk.

Analītika

Sajuti.lv izmanto Google Analytics, lai izsekotu datu plūsmai. Šie dati ļauj mums izprast mūsu apmeklētāju uzvedību lapā un palīdz mums to uzlabot. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Šī programmatūra izmanto vairākas sīkdatnes, lai palīdzētu mums saprast, vai lietotājs mājaslapu apmeklē atkārtoti. Ja Jūsu datorā ir šādas sīkdatnes, Jūsu interneta pārlūkprogramma paziņos mums par to; ja Jums tās vēl nav, tad tās tiks piedāvātas Jūsu pārlūkprogrammai. Tādā veidā mēs varam noskaidrot gan mūsu individuālo lietotāju skaitu, gan to, cik bieži viņi apmeklē mūsu lapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas statistikas mērķiem, ar tām nav iespējams identificēt atsevišķus lietotājus. Plašāk par Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā https://www.google.com/analytics/terms/us.html

Citas sīkdatnes

Sajuti.lv izmanto trešo pušu izsekošanas un reklāmas sīkdatnes, piemēram, Youtube, Facebook, Google Analytics. Trešo pušu sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uzstāda cita mājaslapa, nevis tā, ko izmantojat pašlaik. Piemēram, dažiem Sajuti.lv tekstiem var būt Facebook poga „Patīk”. Šī „Patīk” poga iestatīs sīkdatni Jūsu pārlūkprogrammā, kas var nolasīt Facebook. Tā tiek uzskatīta par trešo pušu sīkdatni. Kā šos apkopotos datus trešās puses izmanto, ir atkarīgs no juridiskās personas privātuma paziņojuma, kas pieejams attiecīgās puses mājaslapā. Sajuti.lv mudina Jūs pārskatīt arī trešo pušu privātuma paziņojumus.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes, ja vēlaties. Jūs varat dzēst vai bloķēt sīkdatnes, bet tādā gadījumā dažas šīs lapas funkcijas var nedarboties pilnvērtīgi. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kas jau ir datorā, kā arī neļaut pārlūkprogrammai turpmāk pieņemt sīkdatnes. Atšķirīgas pārlūkprogrammas piedāvā dažādus veidus, kā konfigurēt pārlūkprogrammas sīkdatņu iestatījumus.

Kā es varu atspējot sīkdatnes?

Ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, Jūs tās varat bloķēt Jūsu pārlūkprogrammas drošības iestatījumos. Tomēr tādā gadījumā Jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot noteiktus pakalpojumus un funkcijas šajā mājaslapā.
Plašāku informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu populārākajās pārlūkprogrammās var atrast šeit:

Chrome
Firefox
Internet Explorer
Safari
iOS

Ja jums nepieciešama papildu informācija par sīkdatnēm, apmeklējiet www.aboutcookies.org

bottom of page