top of page

Mazliet par baudu...


Viens ģeniāls angļu pasniedzējs (vīrietis) man reiz teica, ka vīrietim nevar būt nekā baudīgāka par baudīgu sievieti. Un šis teikums tik ļoti precīzi apzīmē manu pieredzi, runājot ar sievietēm par iegurni. Cik maz mēs sevi zinām un, cik maz pazīstam arī to vārdos neietērpjamo baudas spēku, kas mīt mūsu iegurnī. Ja vien... Ja vien pašas to izprotam, apzināmies un vēlamies sajust. Ja vien visu, kas saistīts ar baudu, neuzveļam vīrietim un negaidam, kad dažreiz nereāli izsapņots princis baltā zirgā arī seksuālo baudu mums pienesīs uz zelta paplātes. Mēs bieži šo baudu gaidam no otra, bet jautājums, vai tu zini, ko tieši tu gaidi? Vai tu zini, kas ir orgasms un esi kādreiz domājusi, kas fizioloģiski izraisa šo baudpilno mirkli?

Orgasms ir muskuļu kontrakcijas! Tie ir muskuļi, kas atrodas mūsu iegurnī un kuri sevī glabā vairāk kā 8000 nervu galus, kas baudas brīdī, muskuļiem kontrahējoties, sniedz visu to, ko sieviete šajā mirklī jūt un piedzīvo. Un tie ir tie paši muskuļi, kas notur visus mūsu sievišķīgākos orgānus. Maksts sienas apņem iegurņa pamatnes muskulatūra un, ja šie muskuļi ir attīstīti, tie ir spēcīgāk apasiņoti un šie neskaitāmie nervu gali ir daudz jūtīgāki. Iedomājies sevi, ejot uz sporta zāli un trenējot visus citus muskuļus, – tie kļūst apjomīgāki, attīstītāki, spēcīgāki un lielāki. Tieši tas pats notiek ar iegurņa muskuļiem, - tos pareizi attīstot, tie spēj dot pavisam citas izjūtas sievietei arī seksuālās tuvības laikā. Tieši tāpēc tos dēvē arī par mīlas muskuļiem. Sievietes klitorālā sistēma ir kā “ieausta” starpenes muskulatūrā, kas nozīmē vien to, - spēcīgāki muskuļi, spēcīgāka bauda! Ja šie muskuļi ir vāji, princis baltā zirgā var censties līdz spēka izsīkumam un tā arī nesniegt sievietei to, ko viņa, neizprotot sevi, gaida. Klitors ir vienīgais orgāns mūsu ķermenī, kuram bez baudas nav citas funkcijas. Vīriešiem, starp citu, šāda orgāna nav. Un bez klitorālās sistēmas mūsu iegurnī ir vēl daudz citi baudas ceļi, kurus ir vērtīgi savas dzīves laikā iepazīt, sajust un baudīt.

Ar šo es neapgalvoju, ka seksuālās baudas mehānismā savu lomu nespēlē arī daudz citi psiholoģiski un anatomiski faktori. Bet, izprotot savu iegurni, sievietei paveras daudz skaistāks ceļš uz sava ķermeņa iepazīšanu, pieņemšanu un baudīšanu! Un šī sevis iepazīšana bieži vien lauž aplamos stereotipus par sieviešu uzlikto atbildību vīriešiem, kas prasa pārzināt visu sievietes intīmo anatomiju un mācēt īstājā brīdī ieslēgt pareizo baudas slēdzi. Šis slēdzis ir mūsos un tas, vai zini, kur tas atrodas un kā tas darbojas, vispirms ir pašas ceļš uz sava ķermeņa izpratni. Bauda vispirms ir sievietes pašas vēlme gribēt vai negribēt sevi iepazīt.


Lai skaists un baudpilns ceļš pie sava ķermeņa!

Zane

Par bauduComments


Nesenie raksti

Par sievietes intīmo veselību arī šeit:

  • Facebook Basic Square
bottom of page